Topování inzerátu na Sbazaru

Vystavili jste na Sbazaru inzerát, ale stále se ještě neprodal? Háček může být v tom, že jej nevidí dostatečný počet lidí. Jestliže využijete tzv. topování inzerátu na Sbazaru, které zajistí, že se inzerát začně zobrazovat na vyšších pozicích, pak máte poměrně blízko k úspěchu, respektive k prodeji Vašeho zboží.

Jak na to?

Topování inzerátu na Sbazaru lze zajistit pomocí tzv. tlapky. Tlapka následně nastaví, že se Váš inzerát začne zobrazovat na vyšších pozicích a tím pádem ho bude moci vidět více uživatelů.

Ve skutečnosti to funguje na jednoduchém principu. Jakmile vložíte nový inzerát, ten se automaticky umístí na první pozici celého seznamu. Potíž je v tom, že další nové a nové inzeráty jej postupně vytlačují z této výhodné pozice níže a tak je způsobeno, že se Vaše šance k prodeji zboží podstatně snižují.

Jak tlapku aplikovat

Rozhodli jste se, že svůj inzerát podpoříte, ale nevíte jak na to? V nabídce “Moje inzeráty” si rozkliknete daný inzerát, který si přejete zvýhodnit. Kliknete na ikonu šedivé tlapky a pak si zvolíte způsob platby.

Topování inzerátu na sbazaru

Platnost tlapky

Tlapka je dle pravidel Sbazaru aktivní ihned po zakoupení, a to na 7 dní.

Během této doby se inzerát posouvá vzhůru pouze po zvýhodněných pozicích. Po uplynutí této doby inzerát opět spadne na nezvýhodněnou pozici za ostatní vložené inzeráty.

Cena tlapky

Cena tlapky je proměnlivá, respektive závisilá na tom, jak ji chcete platit. Máte dvě možnosti:

  • Platba pomocí premium SMS – cena 39 Kč
  • Platba pomocí Seznam Peněženky – cena 29 Kč

Pokud byste rádi využili druhou z možností, je třeba mít předem nabitý kredit. Učinit tak můžete přímo po přihlášení na této adrese http://klient.seznam.cz.

Pomohly Vám tyto informace? Navštivte další informativní stránky totoho webu: