Sbazar recenze

Nakupujete či prodáváte na Sbazaru? Podělte se o své zkušenosti, nebo si přečtěte Sbazar recenze ostatních.

Záruka na Sbazaru

Na internetu často narazíte na  podvodníky i nespolehlivé kupce a prodejce.  Dle podmínek na webu je Sbazar pouze zprostředkovatel kontaktu. Do komunikace mezi prodejcem a zájemcem nevstupuje, nenese odpovědnost za kvalitu zboží ani průběh obchodu. V případě vzniku škody Vám ji nenahradí ani nezajistí její vymáhání. Při obchodování nezapomínejte na zásady bezpečnosti.

Podvodníci využívají důvěřivost lidí, požadují platbu předem a následně zboží nedodají. V opačném případě se může stát, že produkt odešlete na vlastní náklady, ale dotyčný si jej nepřevezme a náklady spojené s odesláním a balením Vám nikdo nezaplatí. Zvažte možná rizika a zkuste se domluvit na osobním předání. Způsobů, jak přijít o své peníze je několik.

Sbazar recenze

Sbazar recenze

A co vy? Máte s Sbazarem nějaké zkušenosti? Jste spíše opatrní či dokonce přes Sbazar vůbec nenakupujete ani neprodáváte? Setkali už jste se s nějakým nespolehlivým kupcem či prodejcem či jste přišli o své zboží či peníze? Sdílejte je s námi prostřednictvím komentářů níže.

Pokud hledáte podrobnější informace o Sbazaru, přečtěte si:


A na závěr ještě jedna rada pro všechny, kteří nechtějí vůbec řešit prodej svých věcí. Existují služby, které veškeré starosti spojené s prodejem zboží převezmou na sebe. Na nezávislém srovnávači si můžete přečíst informace o těchto službách, srovnat je mezi sebou a přečíst si rezence ostatních. Prodajítozavás.cz popisuje a srovnává tyto služby: Bazarobot, DejToKarlovi, Aukrobot, Prodej To Dál, Hyperodvoz a Neřeš prodej.

Tyto služby používají pro prodej zboží zejména aukro.cz a vybrané produkty umí vkládat i na sbazar, bazoš nebo na OdKarla.cz

Na bazaru OdKarla.cz naleznete nově i možnost velkoobchodního nákupu B2B zboží nebo prodej zboží na celých paletách – paletové zboží.

Podělte se o vaše zkušenosti v komentářích

55 comments on “Sbazar recenze

Robert Němec

Chci upozornit na pana Josefa Horáčka z okolí Chomutova. Prodal mi bourané a prorezivělé auto. Prakticky vše co říkal byla velice šikovně upravená nepravda čili lhal skoro ve všem. Dejte si na něj velký pozor.

Reply

Dobrý den,má někdo prosím zkušenosti s Petrem Spáčilem ze Zlína,číslo účtu 102704009/2250?Děkuji za info a přeji hezký den

Reply
Roman

Ano já mám

Reply
Petra Bencova

Dobrý večer, jaké máte prosím zkušenosti s tímto panem?! děkuji

Reply
Saigorr

A jaké??

Reply
Vera

Dobrý den, jaká je prosím Vaše zkušenost? Děkuji

Reply
Jana

Dobrý den, mohu se prosím zeptat, jakou máte zkušenost s majitelem tohoto účtu? Chceme si od něho koupit štěně. Děkuji

Reply
Olivie Tichá

Nereaguji přímo na teto problém, nicméně chci upozornit na pana Karla Vladyku, který na S-bazaru prodává spousty věcí, v inzerátech má super stav, nové atd.Posílá vědomě rozbité věci, které jsou k ničemu a Vy přijdete nejen o peníze, o čas, ale také o iluze o lidech.Své harampádí zpět nebere, ještě Vás obviní, že podvodníky jste Vy, protože on něco takového přece neposlal.Jeho e-mail je karel.v@volný.cz.Podala jsem trestní oznámení, tak buďte velmi obezřetní, pokud na něj narazíte.

Reply
Robert Němec

Josef Horáček z Chomutova je podvodník. Dejte si na něj veliký pozor. Prodává bouraná auta a sepisuje vyčůrané prodejní smlouvy. VELKÝ POZOR!!!

Reply
Jan Herda

Jan Herda
Musím pochválit firmu “Svoboda | Softwarové licence”. Zakoupil jsem u něho Microsoft office 365 doživotní licenci a po troše laborování vše funguje jak má a bez problémů. Microsoft nedělá vůbec žádné problémy a vše funguje zatím jak má. Uvidíme za nějaký čas, ale vypadá to, že je vše legální a v pořádku. Díky pane Svoboda!

Reply

Chci upozornit na p. Škutu z Frýdku- Místku, který se zachoval velmi neseriozně. Prodal mi lustr s tím, že je funkční. Funkční sice byl ale neúplný.Po naší ústní
dohodě, že pokud neseženu příslušnou část k lustru,můžu ho vrátit, tak se začal vymlouvat s tím, že jim visel roky na stropě.Viset sice mohl ale byl kompletní.
Prodává ještě jiné věci, tak si dejte na něj pozor.

Reply
Monika Jílková

Dejte si pozor na prodejce Chandon 6 !!!!!!!!!!!!!!!!!! Pán mi zaslal úplně jiná trička než jsem si objednala, na balíček napsal svou adresu odesilatele schválně nečitelně, ale mou krasopisem, jen díky velmi ochotným pracovníkum České pošty jméno i adresu rozlučtili. Pán na mail chandon6@seznam.cz s reklamací nereaguje, uvedený telefon 604784396 nefunguje, tak jsem jela na adresu, po dlouhém zvonění nikde nikdo i když se v domě svítilo, pak přijela pizza a po chvíli z domu vyšla paní, na dotaz jestli v domě pán bydlí řekla, že nikoho takového nezná a o žádné inzerci neví- pozor je to rodinný dům…a pánovo jméno je na štítku u branky !!! No síla!!!!!! Zaplatila jsem 1320,- Kč za oblečení, které jsem nechtěla – POZOR PODVODNÍK  – jeho inzerci jsem už na sbazaru nahlásila jako podvodnou. Mám jméno i adresu, budu předávat policii. Pokud se vám stalo totéž, podejte také trestní oznámení. Pododníci na sbazaru nemají místo !

Reply
Petra

Stejná zkušenost!! Zboží neodpovídá fotce je skarede poškozené…. Pan tady na sbazaru uboze střídá svoje mailovky já narazila na muminos4

Reply
Monika Jílková

Dejte si pozor na prodejce Chandon 6 !!!!!!!!!!!!!!!!!! Pan Jíří Kalvi z Prahy 9 – Horní Počernice mi zaslal úplně jiná trička než jsem si objednala, na balíček napsal svou adresu odesilatele schválně nečitelně, ale mou krasopisem, jen díky velmi ochotným pracovníkum České pošty jméno i adresu rozlučtili. Pán na mail chandon6@seznam.cz s reklamací nereaguje, uvedený telefon 604784396 nefunguje, tak jsem jela na adresu, po dlouhém zvonění nikde nikdo i když se v domě svítilo, pak přijela pizza a po chvíli z domu vyšla paní, na dotaz jestli v domě pán bydlí řekla, že nikoho takového nezná a o žádné inzerci neví- pozor je to rodinný dům…a pánovo jméno je na štítku u branky !!! No síla!!!!!! Zaplatila jsem 1320,- Kč za oblečení, které jsem nechtěla – POZOR PODVODNÍK – jeho inzerci jsem už na sbazaru nahlásila jako podvodnou 🙁

Reply

Prosím o opravu má býti Dudová Danuše.

Reply
Barbora

Ráda bych upozornila na pana Tomáše alias Einstein Electronics.
Prodal mi nefunkční zboží a přestal komunikovat.

Reply
Štefan Ondo

Skvělá komunikace s nabídkou z Uh.Hradíště.Jméno jsem zapomněl,ale dotyčná osoba se pozná sama.Kam se hrabe Alza nebo Mall.

Reply
Petra

Nevite zda Janzacek 22 je podvodnik nebo ne?? Budu mu posilat penize predem tak abych se nenapalila pokud ma nekdo zkusenost.

Reply
Sylvie

Chci upozornit na paní Moniku, prodává pod přezdívkou Chrochtik. Zakoupila jsem si u ní za nemalé peníze kabelku, která na fotkách vypadala lehce jinak,než ve skutečnosti. Chtěla jsem jí kabelku vrátit, ale na moje zprávy již nereagovala, i když předtím odpovídala obratem.

Reply
Sylvie Mrákavová

Chci upozornit na paní Moniku, prodává pod přezdívkou Chrochtik. Zakoupila jsem si u ní za nemalé peníze kabelku, která na fotkách vypadala lehce jinak,než ve skutečnosti. Chtěla jsem jí kabelku vrátit, ale na moje zprávy již nereagovala, i když předtím odpovídala obratem.

Reply
Pavlína Horáková

Musím velmi doporučit paní s číslem účtu
1872723016/3030 kupovala jsem od ní telefon, platila jsem předem, paní velmi ochotná, komunikuje, vše dorazilo v pořádku, perfektně zabalené.

Reply
Martin

Dobrý den, máte na tuto paní telefonní číslo. Posílal jsem ji peníze za pc a přestala komunikovat po mailu.

Reply
V.H.

Dobrý den, tato paní nyní prodává Notebook. Mohl by jste mi říct jaký PC Vám nabízela, za kolik a kdy? Posílám Vám tel.kontakt, který má uvedený v inzerátu. Děkuji za jakoukoli informaci o ní. S pozdravem Vladimír.
Zdeňka Jablunková
Seznam účet založen před rokem 2012
telefon+420 773 543 931

Reply
Vladimír Plicka

24.8.2019 Notebook Lenovo za 650.- s poštou
Dnes 31.8.2019 Notebook Acer za 1150.- s poštou
V komunikaci po e-mailu jsem zjistil, že je to šmejd, který využívá bílého koně ( Gabriel Zamrazil ), na kterého je ten účet 1872723016 / 3030
vedený. Peníze převádí na PayPal a je to vlastně nedohledatelné.

Reply
Růžička

Pavlína Horáková
9.8.2019 at 10:04
Musím velmi doporučit paní s číslem účtu
1872723016/3030 kupovala jsem od ní telefon, platila jsem předem, paní velmi ochotná, komunikuje, vše dorazilo v pořádku, perfektně zabalené.

Toto je lež, nevěřte tomu co je zde napsáno. Je to jen za účelem podvodu!!
Na S Bazaru podvodník inzeroval notebook, odeslal jsem peníze předem na tento účet a je po všem. Peníze nemám a podvodník nekomunikuje!!
Nenechte se tedy napálit. Číslo účtu – POZOR!!

Reply
Martin

Ano přesně tak, je to podvod POZOR!!

Reply
Nix

Lidi podvedení zasláním peněz na tento účet vstupte do této Telegram skupiny https://t.me/joinchat/BnHjcBSy5bB8NLNUb1u_7Q Pokud dohromady škoda přesáhne 5000, bude možné jít na policii a podvodník nejspíš trestu neunikne. Bezhotovostní převody jsou dost hlídané, jen policie se nezabývá krádežmi malých částek.

Reply
Vladimír Plicka

Podvodník využívá bílého koně ( Gabriel Zamrazil ) na kterého je tento účet 1872723016 / 3030 vedený. Ten převádí peníze na PayPal.
Dále je “schovaný” za proxy serverem a tudíž dohledat IP adresu jde dost obtížně. Jednou to byla Bc. Aneta Zedníčková, v druhém případě Mgr. Zdenka Jablůnková. POZOR

Reply
O.Lukášek

Taky používá jméno Mgr. Stanislava Závadská.

Reply
O.Lukášek

A používá číslo účtu 102775536/2250

Vladimír Plicka

Taky jsem se nachytal …. hajzl se ještě schovává buď za Bc. Aneta Zedníčková od Příbrami nebo za Mgr. Zdeňka Jablůnková.
Číslo účtu je vedené na bílého koně Gabriela Zamrazila.

Reply
Vladimír Plicka

Je to lež. Tento účet 1872723016 / 3030 je jen za bílým koněm vedený na Gabriel Zamrazil. On peníze převádí na PayPal.
Co tady povídá “Pavlína Horáková” není pravda. Ten člověk nikdy nic neposlal.

Reply
Nix

1872723016/3030 : lidi podvedení zasláním peněz na tento účet vstupte do této Telegram skupiny https://t.me/joinchat/BnHjcBSy5bB8NLNUb1u_7Q pokud dohromady škoda přesáhne 5000, bude možné jít na policii a podvodníkovi to neprojde. Bezhotovostní převody jsou dost hlídané, jen policie se nezabývá krádežmi malých částek.

Reply
Nix

pro admina – prosim smazat tento komentar, presunul sem jej do vlakna vyse

Reply
Pokorny

Ano, je to podvod… mohu souhlasit… mohu se připojit

Reply
Dan

Dobrý den, také se připojuji s účtem 3211888461/6800 na které jsem poslal peníze za notebook Lenovo na bazoši, prosím poškozený aby se mi ozvali na číslo 797864582, děkuji

Reply
Pokorny

Zítra jdu podat trestní oznámení na policii…. poté sdělím číslo spisu a každý podvedený se k němu připojte…. částka nad 5000 to bude určitě, vím již o mnoha lidech…..

Reply

Moje emailová adresa může být klidně zveřejněna. Dala jsem si před hodinou inzerát, kde nabízím výrobky Essens, přidala jsem fotky parfémů z MÉ poslední objednávky,dala jsem topovat,to jsem samozřejmě zaplatila a za chvíli mi přišel email z sbazaru,že porušuji pravidla stahováním fotek z internetu! Vyfoceno v MÉ kuchyni,dost silně pochybuji,že někdo dá na internet fotku výrobků z kuchyně,navíc když tam visí utěrka,o které jsem si říkala,že jsem ji nemusela zabírat.
Tuhle fotku mám navíc i na fb ve skupince Club Essens,kdyby byla stažena z netu,okamžitě by mě vyhodili!
Ku*va jak v tom sbazaru všechno hned vědí!!! Jste tam normální?! A aby mi předvedli,jak jsou MOCNÍ,tak mi deaktivovali mých dalších 86 inzerátů.

Reply

Pozor na Sbazaru!! Podvodnice profil pavla1, pavlina1@seznam.cz,Pavlína M… Koupila jsem zimní dětské boty za 300,-. Boty jsem zaplatila a paní přestala reagovat.Stížnnost podána na Sbazaru, nikdo ji nezablokuje! Má tam přes sto položek k prodeji, boty veselé prodává dál.Pozor na ní.

Reply
Anežka Pejřová

Dobrý den. Jen chci upozornit všechny.
Neposílejte peníze nikomu, kdo se vydává za Anežku Pejrovou. Posílá OP i fotku dotyčné s OP ale je to podvod!!! Prosím, jestli už jste peníze poslali, obraťte se na policii.

Reply
Tomáš

Dobrý den, řešila jste už i vy tuto krádež, právě jsem ji naletěl také, takže se chci zeptat zda se tomu Policie budě dále věnovat.

Reply
Tomas

Nahlaste na Policii, pokud celkova skoda prekroci 5tis, bude s tim zabyvat…

Reply
Jan

Máme stejnou zkušenost, LP i fotka ženy. Předání nabízí v ČB.

Reply
Frantisek Milisdorfer

Zdravim ,jenom bych sem chtel dat recenzi na pana co ma na SBazaru nickname WillMan. Vsechno probehlo uplne v pohode ,hned od zacatku jsem vedel kolik zaplatim ,predem jsem poslal jenom penize na odeslani dobirku a zbozi dorazilo hned za par dni. Tazke za me palec na horu x))

Reply
Světlana

Já jsem posílala peníze na účet číslo 295900638/0300 jde o paní ing. Alenu Stránskou z Karlových Varech, komunikace dva dny trochu vázla, ale vše přišlo v pořádku. Mohu tedy jen doporučit.

Reply

Kamagra Acheter 200 Mg dorouraCrage canadian pharmacy cialis viodia Cephalexin Kidney In Cats

Reply

Dobrý večer, pozor na podvodníka z Liberce jménem Tomáš Coufal. Prodávál PS4, po připsání peněz na účet, vypnutý tel a bez jakékoliv odezvy. Pokud byl taky někdo podveden, prosím ozvěte se vše předáno PČR. Děkuji

Reply
Gabriela Buchtová

Dobry den, rada bych se podělila o svou čerstvou zkušenost. Prodávala jsem iPAD přes sbazar. Ozval se mi na WhatsApp pan, zda ještě zboží mam a zda by byl problém poslat ho jako dárek bratranci do Británie s tím, že mi peníze poukaže převodem a prostřednikem bude banka. Napsal, ze je to námořní inženýr a nemůže si ho převzit osobně. Jméno Petr Woods. Pak mi přišel email od zahraniční ING banky s tím, ze mi poslali potvrzeni o uvolněni peněz z účtu p.Woodse, ale bylo to blokováno, dokud nepošlu potvrzeni o odesláni balíku do VB. Udělala jsem to. Z banky mi přišlo potvrzeni, ze děkuji a ze se to zpracovává…Druhy den ráno přišel od banky další email, ze vznikla nějaká chyba (údajně vlivem toho, ze jsem potvrzeni o dopravě poslala vickrát, což není pravda) a z úctu P.W bylo moji chybou odečteno dalších 6000 Kč. A ze je musím poslat, jinak mi peníze neuvolni. Bylo mi to divný, ale nějak jsem ten požadavek zkousla. Peníze jsem na pokyn banky posílala přes Worldremit do Nigerie…myslela jsem, ze bude klid. Po nějaké době z banky prišla dalši zprava, ze na účtu P.W.je nastaven nějaký limit pro platbu do zahraničí na 30 000 Kč. Takže mu penize z učtu odepsali a po mě chtěli, ať poslu 10 000 Kč a dorovnám to. Nechtěla jsem. Komunikovala jsem s P.W. a on mě přesvědčoval, ze to jinak nejde, ze nemá důvod mi lhát, a ze až to udelám, bude vše OK…nechala jsem si z jeho banky poslat potvrzeni té skutečnosti (tedy, že má pan Woods z účtu odepsáno 30 000 Kč ve prospěch mého účtu), protoze jinak banka komunikuje psaným textem v emailu. Tak jsem dnes opet poslala 10000 Kc do Nigerie…obdrzela jsem potvrzeni z Worldremit, poslala pres WhatsApp panu W. a do banky. Banka potvrdila prijeti rano v 7,44 h a dal se nic nedelo.. kdyz jsem se asi v 13,20 h email.banky dotazovala, co se deje a kdy dostanu potvrzeni o prevodu 30000 na muj ucet. (iPAD se prodal za 14 000kc)..a poslala jsem screen obrazovky cele komunikace s bankou od rana. Z banky mi odpovedeli, ze to dostali a ze mam pockat, ze se vse procesuje….Vecer mi prisel email z banky, ze jsem jim udajne poslala potvrzeni o platbe 2x, takze moji chybou neco blbe zauctovali a panu W. mam doposlat dalsich 7000 nebot moji chybou mu je strhli a at se s p.W. domluvim….Ten mi tvrdi, ze vsechno je moje chyba, a ze jemu penize odepsane z uctu uz nikdo nevrati. Ze chce jen kvalitní transakci, tj.at poslu zase 7000.

To jsem mu odmítla. Mám strach, aby se tlak z jejich strany nezvysoval. Pred chvili mi z te jeho banky prisel znovu email, at zaplatim 7000 kc. Odpovedela jsem jim, ze nic nezaplatim, at si chyby v ucetnictvi vyresi sami, ze neni standartni aby banka resila svoje chyby tim, ze klient bude platit. Dal jsem jim sdelila, ze si vsechno necham proverit u oficialni pobocky ING v CR a ze pokud to nebude v poradku, zvazuji podani trestniho oznameni…..

Opatrujte se.

Reply
Standa Kubík

Okažitě na Policii ČR, jste obětí trestného činu, nic dalšího neplatit!

Reply
Helen

Upozornim na pani Romanu Pribylovou, Breclav, ktera bez upozorneni posila zpet odesilateli zbozi,ktere si objednala,a zada zpet penize.
Nereagovat, podvodnice

Reply
Helen

Upozornim na pani Romanu Pribylovou, Breclav, ktera bez upozorneni posila zpet odesilateli zbozi,ktere si objednala,a zada zpet penize.
Nereagovat nedomlouvat
Nevi co chce
Je mimo
Asi pod vlivem opiatu

Reply
tomas

Chci upozornit před velice neseriozním prodejcem pod emailem p.blister@seznam.cz. Na sbazaru.cz prodává použité iPhony. Zamlčuje skutečný stav mobilu. Prodá mobil s úplně špatnou baterkou a pak se tváří, že je to normální stav. Přestane komunikovat a nehce se jakkoliv domluvit. Přitom dál prodává další iPhony přes inzerát. V emailu neuvadí ani své jméno. Dejte si pozor. Jeho mobil 702515939

Reply
Andrej

Dobrý, budu kupovat terárium od pána z Brna. Nemá na profilu uvedeno své jméno, pouze “Nové terária – rozvoz po celé ČR”. Na profilu má asi 10-20 terárií. Nemáte s ním někdo slušnost?

Reply

Dobrý den,chtěla bych upozornit všechny,aby si nekupovali na bazoši nikdy léky i když se dostanou do úzkých,což v dnešní době je časté.Stalo se to i mě-zemřel mi otec- nebylo to pěkné,k doktoru jsem nechtěla jít a našla jsem si inzerát,kde jeden patrně muž- pod identitou Pavel velmi kultivovaně vystupoval a slíbil,že mi je pošle.Milý Pavel dopředu peníze nechtěl,hovořil o vzájemné důvěre,uvěřila jsem,přišly mi zápalky a klíče…….,bylo to na dobírku,takže peníze fuč,to mě zcela vyléčilo z nakupování na bazoši.Omlouvám se Všem poctivým prodejcům.Jitka.

Reply

POZOR NA PÁNA Z TROUBEK co prodává náhradní díly inzerát zněl :
Prodám -HEZKÉ ZÁNOVNÍ poklice (kryty kol) originál “ŠKODA(AUDI)”. 16″-šestnáctky. 4-kusy. Tyto poklice jsou z autosalonu z předváděcího vozu!! Jsou vhodné na -“ŠKODA”- na VĚTŠINU šestnáctkových plechových disků s roztečí 5×112!! Poklice jsou HEZKÉ nepoškozené!! Cena za celou HEZKOU ZÁNOVNÍ originál sadu jen-1390KČ. Je možné OSOBNÍ převzetí, nebo po TELEFONICKÉ dohodě můžu zaslat i dobírkou. Volejte od 8h. do 22h. i včetně víkendů. Tato nabídka PLATÍ STÁLE dokud ji nevymažu!!
EMAIL : WONDERS23@SEZNAM.CZ PROFIL PRODEJE ROZKLIKNI CELOU MOJI NABÍDKU
—————————————————————————————————————————————–
Po doručení balíčku následující den a po rozbalení zjištěno nikoliv zánovní poklice ty co jsou na fotografii, ale bohužel hnusy poškrábané bez originálního loga jen poslal nálepky Škoda což je fakt hnus. Zánovní ani náhodou. Takže pozor ať se nenachytáte NEDOPORUČUJI jako prodejce selhal. Telefon poprvé zvednu sdělil že zavolá za hodinu a po 1,5hodině se neozval volal jsem ho zpět a sdělil že to on nefotí že jeho synáček a že pokud nejsou dolámané tak mu je to jedno a že rozdíl ve fotografiích tak mám smůlu je to jen sada poklic za 1390 + 160 pošta.
Po dalším volání blokace čísla! TAKŽE VYHNOUT OBLOUKEM!!!

Reply

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *