Sbazar recenze

Nakupujete či prodáváte na Sbazaru? Podělte se o své zkušenosti, nebo si přečtěte Sbazar recenze ostatních.

Záruka na Sbazaru

Na internetu často narazíte na  podvodníky i nespolehlivé kupce a prodejce.  Dle podmínek na webu je Sbazar pouze zprostředkovatel kontaktu. Do komunikace mezi prodejcem a zájemcem nevstupuje, nenese odpovědnost za kvalitu zboží ani průběh obchodu. V případě vzniku škody Vám ji nenahradí ani nezajistí její vymáhání. Při obchodování nezapomínejte na zásady bezpečnosti.

Podvodníci využívají důvěřivost lidí, požadují platbu předem a následně zboží nedodají. V opačném případě se může stát, že produkt odešlete na vlastní náklady, ale dotyčný si jej nepřevezme a náklady spojené s odesláním a balením Vám nikdo nezaplatí. Zvažte možná rizika a zkuste se domluvit na osobním předání. Způsobů, jak přijít o své peníze je několik.

 

Sbazar recenze

Sbazar recenze

A co vy? Máte s Sbazarem nějaké zkušenosti? Jste spíše opatrní či dokonce přes Sbazar vůbec nenakupujete ani neprodáváte? Setkali už jste se s nějakým nespolehlivým kupcem či prodejcem či jste přišli o své zboží či peníze? Sdílejte je s námi prostřednictvím komentářů níže.

 

Pokud hledáte podrobnější informace o Sbazaru, přečtěte si:


A na závěr ještě jedna rada pro všechny, kteří nechtějí vůbec řešit prodej svých věcí. Existují služby, které veškeré starosti spojené s prodejem zboží převezmou na sebe. Na nezávislém srovnávači si můžete přečíst informace o těchto službách, srovnat je mezi sebou a přečíst si rezence ostatních. Prodajítozavás.cz popisuje a srovnává tyto služby: Bazarobot, DejToKarlovi, Aukrobot, Prodej To Dál, Hyperodvoz a Neřeš prodej.

Tyto služby používají pro prodej zboží zejména aukro.cz a vybrané produkty umí vkládat i na sbazar či bazoš.

DejToKarlovi jako jediná služba z výše uvedených využívá kromě aukra i svůj vlastní prodejní kanál bazar OdKarla.cz

Podělte se o vaše zkušenosti v komentářích

44 comments on “Sbazar recenze

Robert Němec

Chci upozornit na pana Josefa Horáčka z okolí Chomutova. Prodal mi bourané a prorezivělé auto. Prakticky vše co říkal byla velice šikovně upravená nepravda čili lhal skoro ve všem. Dejte si na něj velký pozor.

Reply

Dobrý den,má někdo prosím zkušenosti s Petrem Spáčilem ze Zlína,číslo účtu 102704009/2250?Děkuji za info a přeji hezký den

Reply
Roman

Ano já mám

Reply
Petra Bencova

Dobrý večer, jaké máte prosím zkušenosti s tímto panem?! děkuji

Reply
Saigorr

A jaké??

Reply
Vera

Dobrý den, jaká je prosím Vaše zkušenost? Děkuji

Reply
Jana

Dobrý den, mohu se prosím zeptat, jakou máte zkušenost s majitelem tohoto účtu? Chceme si od něho koupit štěně. Děkuji

Reply
Olivie Tichá

Nereaguji přímo na teto problém, nicméně chci upozornit na pana Karla Vladyku, který na S-bazaru prodává spousty věcí, v inzerátech má super stav, nové atd.Posílá vědomě rozbité věci, které jsou k ničemu a Vy přijdete nejen o peníze, o čas, ale také o iluze o lidech.Své harampádí zpět nebere, ještě Vás obviní, že podvodníky jste Vy, protože on něco takového přece neposlal.Jeho e-mail je karel.v@volný.cz.Podala jsem trestní oznámení, tak buďte velmi obezřetní, pokud na něj narazíte.

Reply
Robert Němec

Josef Horáček z Chomutova je podvodník. Dejte si na něj veliký pozor. Prodává bouraná auta a sepisuje vyčůrané prodejní smlouvy. VELKÝ POZOR!!!

Reply
Jan Herda

Jan Herda
Musím pochválit firmu “Svoboda | Softwarové licence”. Zakoupil jsem u něho Microsoft office 365 doživotní licenci a po troše laborování vše funguje jak má a bez problémů. Microsoft nedělá vůbec žádné problémy a vše funguje zatím jak má. Uvidíme za nějaký čas, ale vypadá to, že je vše legální a v pořádku. Díky pane Svoboda!

Reply

Chci upozornit na p. Škutu z Frýdku- Místku, který se zachoval velmi neseriozně. Prodal mi lustr s tím, že je funkční. Funkční sice byl ale neúplný.Po naší ústní
dohodě, že pokud neseženu příslušnou část k lustru,můžu ho vrátit, tak se začal vymlouvat s tím, že jim visel roky na stropě.Viset sice mohl ale byl kompletní.
Prodává ještě jiné věci, tak si dejte na něj pozor.

Reply
Monika Jílková

Dejte si pozor na prodejce Chandon 6 !!!!!!!!!!!!!!!!!! Pán mi zaslal úplně jiná trička než jsem si objednala, na balíček napsal svou adresu odesilatele schválně nečitelně, ale mou krasopisem, jen díky velmi ochotným pracovníkum České pošty jméno i adresu rozlučtili. Pán na mail chandon6@seznam.cz s reklamací nereaguje, uvedený telefon 604784396 nefunguje, tak jsem jela na adresu, po dlouhém zvonění nikde nikdo i když se v domě svítilo, pak přijela pizza a po chvíli z domu vyšla paní, na dotaz jestli v domě pán bydlí řekla, že nikoho takového nezná a o žádné inzerci neví- pozor je to rodinný dům…a pánovo jméno je na štítku u branky !!! No síla!!!!!! Zaplatila jsem 1320,- Kč za oblečení, které jsem nechtěla – POZOR PODVODNÍK  – jeho inzerci jsem už na sbazaru nahlásila jako podvodnou. Mám jméno i adresu, budu předávat policii. Pokud se vám stalo totéž, podejte také trestní oznámení. Pododníci na sbazaru nemají místo !

Reply
Petra

Stejná zkušenost!! Zboží neodpovídá fotce je skarede poškozené…. Pan tady na sbazaru uboze střídá svoje mailovky já narazila na muminos4

Reply
Monika Jílková

Dejte si pozor na prodejce Chandon 6 !!!!!!!!!!!!!!!!!! Pan Jíří Kalvi z Prahy 9 – Horní Počernice mi zaslal úplně jiná trička než jsem si objednala, na balíček napsal svou adresu odesilatele schválně nečitelně, ale mou krasopisem, jen díky velmi ochotným pracovníkum České pošty jméno i adresu rozlučtili. Pán na mail chandon6@seznam.cz s reklamací nereaguje, uvedený telefon 604784396 nefunguje, tak jsem jela na adresu, po dlouhém zvonění nikde nikdo i když se v domě svítilo, pak přijela pizza a po chvíli z domu vyšla paní, na dotaz jestli v domě pán bydlí řekla, že nikoho takového nezná a o žádné inzerci neví- pozor je to rodinný dům…a pánovo jméno je na štítku u branky !!! No síla!!!!!! Zaplatila jsem 1320,- Kč za oblečení, které jsem nechtěla – POZOR PODVODNÍK – jeho inzerci jsem už na sbazaru nahlásila jako podvodnou 🙁

Reply

Prosím o opravu má býti Dudová Danuše.

Reply
Barbora

Ráda bych upozornila na pana Tomáše alias Einstein Electronics.
Prodal mi nefunkční zboží a přestal komunikovat.

Reply
Štefan Ondo

Skvělá komunikace s nabídkou z Uh.Hradíště.Jméno jsem zapomněl,ale dotyčná osoba se pozná sama.Kam se hrabe Alza nebo Mall.

Reply
Petra

Nevite zda Janzacek 22 je podvodnik nebo ne?? Budu mu posilat penize predem tak abych se nenapalila pokud ma nekdo zkusenost.

Reply
Sylvie

Chci upozornit na paní Moniku, prodává pod přezdívkou Chrochtik. Zakoupila jsem si u ní za nemalé peníze kabelku, která na fotkách vypadala lehce jinak,než ve skutečnosti. Chtěla jsem jí kabelku vrátit, ale na moje zprávy již nereagovala, i když předtím odpovídala obratem.

Reply
Sylvie Mrákavová

Chci upozornit na paní Moniku, prodává pod přezdívkou Chrochtik. Zakoupila jsem si u ní za nemalé peníze kabelku, která na fotkách vypadala lehce jinak,než ve skutečnosti. Chtěla jsem jí kabelku vrátit, ale na moje zprávy již nereagovala, i když předtím odpovídala obratem.

Reply
Pavlína Horáková

Musím velmi doporučit paní s číslem účtu
1872723016/3030 kupovala jsem od ní telefon, platila jsem předem, paní velmi ochotná, komunikuje, vše dorazilo v pořádku, perfektně zabalené.

Reply
Martin

Dobrý den, máte na tuto paní telefonní číslo. Posílal jsem ji peníze za pc a přestala komunikovat po mailu.

Reply
V.H.

Dobrý den, tato paní nyní prodává Notebook. Mohl by jste mi říct jaký PC Vám nabízela, za kolik a kdy? Posílám Vám tel.kontakt, který má uvedený v inzerátu. Děkuji za jakoukoli informaci o ní. S pozdravem Vladimír.
Zdeňka Jablunková
Seznam účet založen před rokem 2012
telefon+420 773 543 931

Reply
Vladimír Plicka

24.8.2019 Notebook Lenovo za 650.- s poštou
Dnes 31.8.2019 Notebook Acer za 1150.- s poštou
V komunikaci po e-mailu jsem zjistil, že je to šmejd, který využívá bílého koně ( Gabriel Zamrazil ), na kterého je ten účet 1872723016 / 3030
vedený. Peníze převádí na PayPal a je to vlastně nedohledatelné.

Reply
Růžička

Pavlína Horáková
9.8.2019 at 10:04
Musím velmi doporučit paní s číslem účtu
1872723016/3030 kupovala jsem od ní telefon, platila jsem předem, paní velmi ochotná, komunikuje, vše dorazilo v pořádku, perfektně zabalené.

Toto je lež, nevěřte tomu co je zde napsáno. Je to jen za účelem podvodu!!
Na S Bazaru podvodník inzeroval notebook, odeslal jsem peníze předem na tento účet a je po všem. Peníze nemám a podvodník nekomunikuje!!
Nenechte se tedy napálit. Číslo účtu – POZOR!!

Reply
Martin

Ano přesně tak, je to podvod POZOR!!

Reply
Nix

Lidi podvedení zasláním peněz na tento účet vstupte do této Telegram skupiny https://t.me/joinchat/BnHjcBSy5bB8NLNUb1u_7Q Pokud dohromady škoda přesáhne 5000, bude možné jít na policii a podvodník nejspíš trestu neunikne. Bezhotovostní převody jsou dost hlídané, jen policie se nezabývá krádežmi malých částek.

Reply
Vladimír Plicka

Podvodník využívá bílého koně ( Gabriel Zamrazil ) na kterého je tento účet 1872723016 / 3030 vedený. Ten převádí peníze na PayPal.
Dále je “schovaný” za proxy serverem a tudíž dohledat IP adresu jde dost obtížně. Jednou to byla Bc. Aneta Zedníčková, v druhém případě Mgr. Zdenka Jablůnková. POZOR

Reply
O.Lukášek

Taky používá jméno Mgr. Stanislava Závadská.

Reply
O.Lukášek

A používá číslo účtu 102775536/2250

Vladimír Plicka

Taky jsem se nachytal …. hajzl se ještě schovává buď za Bc. Aneta Zedníčková od Příbrami nebo za Mgr. Zdeňka Jablůnková.
Číslo účtu je vedené na bílého koně Gabriela Zamrazila.

Reply
Vladimír Plicka

Je to lež. Tento účet 1872723016 / 3030 je jen za bílým koněm vedený na Gabriel Zamrazil. On peníze převádí na PayPal.
Co tady povídá “Pavlína Horáková” není pravda. Ten člověk nikdy nic neposlal.

Reply
Nix

1872723016/3030 : lidi podvedení zasláním peněz na tento účet vstupte do této Telegram skupiny https://t.me/joinchat/BnHjcBSy5bB8NLNUb1u_7Q pokud dohromady škoda přesáhne 5000, bude možné jít na policii a podvodníkovi to neprojde. Bezhotovostní převody jsou dost hlídané, jen policie se nezabývá krádežmi malých částek.

Reply
Nix

pro admina – prosim smazat tento komentar, presunul sem jej do vlakna vyse

Reply
Pokorny

Ano, je to podvod… mohu souhlasit… mohu se připojit

Reply
Dan

Dobrý den, také se připojuji s účtem 3211888461/6800 na které jsem poslal peníze za notebook Lenovo na bazoši, prosím poškozený aby se mi ozvali na číslo 797864582, děkuji

Reply
Pokorny

Zítra jdu podat trestní oznámení na policii…. poté sdělím číslo spisu a každý podvedený se k němu připojte…. částka nad 5000 to bude určitě, vím již o mnoha lidech…..

Reply

Moje emailová adresa může být klidně zveřejněna. Dala jsem si před hodinou inzerát, kde nabízím výrobky Essens, přidala jsem fotky parfémů z MÉ poslední objednávky,dala jsem topovat,to jsem samozřejmě zaplatila a za chvíli mi přišel email z sbazaru,že porušuji pravidla stahováním fotek z internetu! Vyfoceno v MÉ kuchyni,dost silně pochybuji,že někdo dá na internet fotku výrobků z kuchyně,navíc když tam visí utěrka,o které jsem si říkala,že jsem ji nemusela zabírat.
Tuhle fotku mám navíc i na fb ve skupince Club Essens,kdyby byla stažena z netu,okamžitě by mě vyhodili!
Ku*va jak v tom sbazaru všechno hned vědí!!! Jste tam normální?! A aby mi předvedli,jak jsou MOCNÍ,tak mi deaktivovali mých dalších 86 inzerátů.

Reply

Pozor na Sbazaru!! Podvodnice profil pavla1, pavlina1@seznam.cz,Pavlína M… Koupila jsem zimní dětské boty za 300,-. Boty jsem zaplatila a paní přestala reagovat.Stížnnost podána na Sbazaru, nikdo ji nezablokuje! Má tam přes sto položek k prodeji, boty veselé prodává dál.Pozor na ní.

Reply
Anežka Pejřová

Dobrý den. Jen chci upozornit všechny.
Neposílejte peníze nikomu, kdo se vydává za Anežku Pejrovou. Posílá OP i fotku dotyčné s OP ale je to podvod!!! Prosím, jestli už jste peníze poslali, obraťte se na policii.

Reply
Tomáš

Dobrý den, řešila jste už i vy tuto krádež, právě jsem ji naletěl také, takže se chci zeptat zda se tomu Policie budě dále věnovat.

Reply
Tomas

Nahlaste na Policii, pokud celkova skoda prekroci 5tis, bude s tim zabyvat…

Reply
Jan

Máme stejnou zkušenost, LP i fotka ženy. Předání nabízí v ČB.

Reply
Frantisek Milisdorfer

Zdravim ,jenom bych sem chtel dat recenzi na pana co ma na SBazaru nickname WillMan. Vsechno probehlo uplne v pohode ,hned od zacatku jsem vedel kolik zaplatim ,predem jsem poslal jenom penize na odeslani dobirku a zbozi dorazilo hned za par dni. Tazke za me palec na horu x))

Reply

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *