Jak založit inzerát na Sbazaru

Rádi byste na Sbazaru prodali nějakou věc? V tom případě se podívejte na náš průvodce, ve kterém jsme sepsali jednotlivé kroky k tomu,  jak založit inzerát na Sbazaru.

Abyste mohli začít, potřebujete si založit email na Seznamu, který je nutný k vložení inzerátu. Následně budete mít možnost pokračovat. Přímo na hlavní straně portálu v levém horním rohu se vyskytuje tlačítko “vložit inzerát”.

Po kliknutí na tlačítko se následně objeví formulář, kde začnete postupně vyplňovat jednotlivé kroky inzerátu.

V prvním kroku zvolíte název produktu, popis produktu, cenu a fotografii.

Jak založit inzerát na Sbazaru

V dalším kroku na základě automatického procesu se inzerát zařadí do kategorie. Tu je potřeba zkontrolovat. Pokud Vám nevyhovuje, zvolíte si z uvedené nabídky takovou, která přesně vystihuje Váš produkt. Buďte pečliví, mnohdy je to zásadní krok k úspěšnému prodeji.

Ve třetím kroku tvorby inzerátu budete muset vyplnit Vaše kontaktní údaje, které slouží k tomu, aby Vás mohl případný zájemce zkontaktovat.

Ve čtvrtém kroku již máte k dispozici kompletní náhled na Váš inzerát (tak, jak ho uvidí uživatelé), který si důkladně překontrolujete.

V posledním kroku stačí vše potvrdit a máte hotovo. Inzerát pak máte možnost ihned sdílet mezi své kamarády na sociálních sítích.

Jak inzerát smazat nebo upravit?

Jestliže už jednáte s nějakým zájemcem a nechcete, aby se inzerát nadále zobrazoval, pak je možnost jej vypnout či úplně smazat.

Jak na to?

Přihlásíte se a kliknete na záložku “Moje inzeráty” v pravém horním rohu. Ve výpisu Vašich inzerátů naleznete ten, který chcete vypnout nebo smazat. Následně pomocí tlačítek inzerát buď vypnete, nebo nadobro smažete.

Líbil se Vám tento stručný průvodce jak inzerovat na Sbazaru? Navštivte další užitečné informativní stránky v rámci našeho webu: