Jak nakupovat na Sbazaru

Rádi byste si z Sbazaru pořídili nějaké zboží, ale nevíte jak na to? Tak pozorně čtěte našeho průvodce, který Vám poradí jak nakupovat na Sbazaru.

Jak vyhledat produkt/zboží na Sbazaru

Na Sbazaru máte dvě možnosti, jak vyhledávat produkt či zboží o které máte zájem. Pojďme si nyní na příkladech ukázat tyto dvě možné varianty.

Podle názvu

Pravděpodobně nejjednodušším způsobem, jak vyhledat na tomto portále produkt, je za použití vyhledávacího pole přímo na hlavní stránce bazaru – https://www.sbazar.cz/

Do vyhledávacího pole jednoduše zadáte název zboží, po kterém se zrovna poohlížíte a kliknete na ikonku lupy, díky které začnete vyhledávat.

Podle kategorie

Druhá z možností, jak začít na Sbazaru vyhledávat je tzv. prohledávání jednotlivých kategorií, ve kterých se pravděpodobně Vaše zboží nachází. V každé kategorii se nachází další podkategorie, takže své výsledky hledání neustále zužujete. Ve finále se pak prokliknete až na Váš vyhledávaný produkt.

Pro upřesnění lokality a ceny v rámci kategorie máte k dispozici filtrační pole (žlutě označené na obrázku), do kterých tyto informace zadáte. Opět vyloženě zúžíte výsledky vyhledávání.

Jak nakupovat na Sbazaru

Kombinovat kategorii a vyhledávací pole ovšem není možné, což lze vyhodnotit jako mírnou nevýhodu

Jak nakupovat na Sbazaru

Nakupování na Sbazaru je poměrně triviální záležitost. V každém detailu inzerátu naleznete kontaktní formulář, který vyplníte a následně odešlete.

Zpráva se inzerentovi odešle na email, prostřednictvím kterého Vám následně odpoví.

V případě, že neradi ztrácíte čas dopisováním, pak si u jména můžete zobrazit telefonní číslo prodejce. Samozřejmě tato varianta je možná pouze v případě, pokud daný prodejce své telefonní číslo do daného inzerátu vložil.

Pomohl Vám tento průvodce nakupováním? Nahlédněte na další užitečné informace o internetovém bazaru Sbazar: